Apsauginė PPF plėvelė

Kas yra PPF apsauginė plėvelė?

Tai akiai nematoma, skaidri apsauginė danga, pagaminta iš poliuretano, skirta apsaugoti jūsų kėbulą, stiklą ar žibintus nuo išorės veiksnių, tokių kaip įbrėžimai, akmenukai, chemija ar smulkių avarijų sukelti padariniai. Apsauginė plėvelė puikiai tinka kenčiantiems nuo trankymo durelėmis į jūsų kėbulą ar vandalizmo atvejų, siekiant pažeisti kėbulo dangą.

Kokias plėveles naudoja Dlab studija?

Dlab studija vienintelė Lietuvoje gavo teises prekiauti ir klijuoti apsaugines Amerikiečių gamintojo FlexiShield  PPF plėvelės.

Kodėl siūlome naudoti FlexiShield apsauginę kėbulo plėvelę?

FlexiShield gamintojas siūlo storiausią rinkoje apsauginę, savaime gyjančią plėvelę, kurios storis, priklausomai nuo modelio, yra tarp 267-279 mikronų storio (apsauginės dangos sluoksnio storis 190-203 mikronai).

FlexiShield plėvelė , dėl savo apsauginės dangos sluoksnio storio, suteikia geriausią apsaugą kėbului, paskirsto smūgio jėgą per visa kėbulą tolygiai, o naujai taikomos technologijos dėka –  visiškai eliminuojamas ,,rūko’’ efektas, kuris gaunamas naudojant kito gamintojo PPF plėvelę, taip pat geriausiai perteikiama natūrali kėbulo spalvą, t.y plėvelė visiškai nesugadina realaus kėbulo spalvos vaizdo.

Mes siūlome:

FlexiShield WSH

267 mikronų storio (Apsauginė danga 190 mikronai) apsauginė, savaime gyjanti PPF plėvelė.

FlexiShield WSH PRO

279 mikronų storio (Apsauginė danga 203 mikronai) patobulinta, apsauginė, savaime gyjanti PPF plėvelė.

FlexiShield MAT

MATINĖ 267 mikronų storio (Apsauginė danga 190 mikronai) apsauginė, savaime gyjanti PPF plėvelė.

FlexiShield HDL

241 mikronų storio (Apsauginė danga 165 mikronai) apsauginė, savaime gyjanti žibintų PPF plėvelė.

FlexiShield DFR

190 mikronų storio (Apsauginė danga 114 mikronai) stiklų plėvelė, apsauganti nuo išorinio poveikio, sulaikanti iki 99% UV spindulių, todėl saugo saloną nuo išblukimo.

Kitos paslaugos